ING Bank Śląski kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy w ING Banku Śląskim wydasz na co chcesz. Bez zbędnych formalności, bez poręczycieli i konieczności zabezpieczenia. Oferta ING Banku Śląskiego dostępna dla osób uzyskujących co najmniej 800zł dochodu.

Oferta
ING Bank oferuje kredyt gotówkowy, który otrzymasz nawet w 15 minut. Korzystając z kredytu gotówkowego Ing Banku możesz wybrać dogodny dla Ciebie dzień spłaty raty.

Kwota kredytu
Ing oferuje kredyty gotówkowe w kwocie od 1000 do 60 000zł.

Okres kredytowania
Spłatę pożyczki można rozłożyć od 1 do 96 miesięcy (8 lat).

Waluta kredytu
Kredyty gotówkowe są oferowane w złotówkach.

Oprocentowanie
Oprocentowanie kredytów gotówkowych w ING Banku Śląskim do 36 miesięcy jest stałe w wynosi od 12%. Oprocentowanie kredytów gotówkowych z okresem spłaty od 37 miesięcy jest zmienne i składa się ze stopy referencyjnej NBP powiększonej o marżę banku (od 9,5%). O wysokości marży ING Bank Śląskiego decyduje kwota kredytu, okres kredytowania, skorzystanie z innych produktów banku (w tym ubezpieczeń), badanie zdolności kredytowej oraz ocena ryzyka kredytowego przez bank.

Opłaty i prowizje
Prowizja za udzielenie kredytu od 0 do 3% dla stałych klientów i od 0 do 5% dla pozostałych. Prowizja 0% gdy co najmniej 50% wnioskowanej kwoty pożyczki, nie mniej niż 4 000 zł, przeznaczone będzie na konsolidację zadłużenia z innych banków. Miesięczna opłata za ubezpieczenie kredytu jest zależna od kwoty kredytu i wynosi np. 13,50zł przy kredycie 5 tys.zł. Więcej szczegółów w tabeli opłat i prowizji Ing Banku Śląskiego.

 Formularz kontaktowy ING Banku
 Multiformularz

Oceń ofertę kredytu gotówkowego w ING Banku Śląskim

  •  

Ilość ocen: 13 / Średnia ocen: 5.5/10