BNP Paribas kredyt gotówkowy

Pożyczka gotówkowa w BNP Paribas jest przeznaczona dla kredytobiorców, którzy osiągają stałe dochody z: umowy o pracę/dzieło/zlecenie, prowadzonej działalności gospodarczej. działalności rolniczej. emerytury, renty, wolnego zawodu czy innych udokumentowanych stałych źródeł dochodu w Polsce.

Oferta
BNP Paribas oferuje kredyt gotówkowy dla osób, które posiadają całkowitą zdolność do czynności prawnych oraz uzyskują dochód z : umowy o pracę/dzieło/zlecenie, prowadzonej działalności gospodarczej, działalności rolniczej, emerytury, renty, wolnego zawodu oraz innych udokumentowanych stałych źródeł dochodu w Polsce .

Kwota kredytu
Minimalna kwota kredytu to 2 tys.zł. Makysmalna kwota pożyczki do 150 tys.zł. Kwota kredytu z gwarancją od 20 tys.zł.

Okres kredytowania
Kredyt w BNP Paribas można otrzymać na okres od 6 do 84 miesięcy (7 lat).

Waluta
Pożyczka oferowana przez BNP jest dostępna w złotówkach.

Oprocentowanie
Oprocentowanie standardowe od 8,99% - zgodnie z tabelą oprocentowania BNP Paribas (PDF). Promocyjne oprocentowanie nawet 5,9% (dla kredytu min.25 tys.zł, na maksymalnie 3 lata, z ubezpieczeniem).

Opłaty i prowizje
Bez opłat za rozpatrzenie wniosku. Prowizja za udzielenie kredytu - od 0% do 15%.Bez opłat za wcześniejszą spłatę kredytu i comiesięczną obsługę kredytu. Szczegółowe warunki w tabeli opłat i prowizji BNP Paribas.

 Formularz kontaktowy BNP Paribas
 Szczegóły kredytu w BNP Paribas  Oferta BNP Paribas
 Multiformularz

Oceń ofertę kredytu gotówkowego w BNP Paribas

  •  

Ilość ocen: 12 / Średnia ocen: 4.4/10