Alior Bank kredyt gotówkowy

Pożyczka gotówkowa w Alior Banku jest dla każdego. Alior Bank akceptuje szeroki zakres źródeł dochodu w tym umowę zlecenie czy umowę o dzieło. O kredyt gotówkowy można się starać nawet z trzema innymi osobami. Możliwość ustawienia automatycznej spłaty kredytu z konta w Alior Banku.

Oferta
Kredyt gotówkowy w Alior Banku jest łatwo dostępny - nie trzeba posiadać konta w Alior Banku, wystarczy wyciąg z konta bankowego.

Okres spłaty
W Alior Banku pożyczkę można spłacać nawet przez 10 lat.

Kwota pożyczki
Maksymalna kwota pożyczki gotówkowej to 150 tys.zł bez zabezpieczeń. Do 3,7 tys.zł otrzymasz kredyt na oświadczenie o dochodach. Minimalna kwota pożyczki w Alior Banku to 500 zł.

Waluta
Kredyt gotówkowy w Aliorze jest udzielany tylko w złotówkach.

Oprocentowanie
Oprocentowanie kredytów gotówkowych w Alior Banku do 5 lat jest stałe i wynosi od 10 do 12%. Dla pożyczek udzielanych na okres od 5 do 10 lat, oprcentowanie jest zmienne i składa się ze stawki WIBOR3M powiększonej o marżę banku (od 7,27%). Wysokość oprocentowania kredytu gotówkowego jest zależna m.in. od wiarygodności kredytowej kredytobiorcy, długości okresu kredytowania, wysokości pożyczki oraz skorzytania z dodatkowych produktów oferowanych przez Alior Bank (ubezpieczeń). Szczegółowe warunki oprocentowania w Alior Banku (PDF).

Opłaty i prowizje
Bez opłat za rozpatrzenie wniosku. Prowizja za udzielenie pożyczki jest ustalana indywidualnie, podobnie w przypadku prowizji za wcześniejszą spłatę. Opłata za wydanie opinii bankowej (np. historii rachunku kredytowego, zaświadczeń) - 50zł. Opłata za zmianę innych niż określone w TOiP warunków umowy - 50zł. Szczegółowa tabela opłat i prowizji w Alior Banku (PDF).

 Wniosek o kredyt gotówkowy w Alior Banku
 Szczegóły kredytu w Alior Bank  Oferta Alior Banku
 Multiformularz

Oceń ofertę kredytu gotówkowego w Alior Banku

  •  

Ilość ocen: 11 / Średnia ocen: 4.2/10